محمدرضا باهنر:هفتم اسفند افرادی باکفایت را راهی مجلس کنید

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در انتخاب افرادی برای رسیدن به مجلس تلاش کنند که توانمند، دلسوز و در خط رهبری باشند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان در آران و بیدگل، محمدرضا باهنر در جمع نمازگزاران امامزاده محمد هلال ابن علی(ع) آران و بیدگل با تاکید بر اهمیت انتخابات هفتم اسفند ماه سال برای نظام اظهار کرد: همه با مشارکت و انتخاب صحیح، افراد با کفایت را راهی مجلس کنند.
amin khosroshahi-11-19وی با اشاره به همزمانی دو انتخابات مهم خبرگان و مجلس شورای اسلامی افزود: همزمانی دو انتخابات موجب شور بیشتر و افزایش مشارکت مردم است، ولی همواره یکی از این انتخابات، انتخابات دیگر را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
وی گفت: رسانه‌های بیگانه با تبلیغات منفی سعی در ایجاد اختلاف و حمایت از لیست‌های خاص دارند، غافل از این‌که حجت برای ما نظر شورای نگهبان در تایید صلاحیت نامزدهاست.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه رفیع مجلس خبرگان رهبری در کشور خاطرنشان کرد: با وجود تلاش دشمنان در همه زمان‌ها بر علیه این مجلس، ولی مجلس خبرگان مجلسی است که در سخت‌ترین شرایط پس از رحلت امام خمینی(ره) در ظرف مدت کوتاهی جایگزین مناسبی را برگزید و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.
انتهای پیام

منبع

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *