ساماندهی تبلیغات انتخاباتی در شهرکرد

فرماندار شهرستان شهرکرد از ساماندهی تبلیغات انتخاباتی در شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه‌ها و نهادهای اداری این شهرستان برای جلوگیری از بی‌نظمی در تبلیغات انتخاباتی طرح پیشنهاد می‌دهند. 645_thumbsبه گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – «حمید ملک‌پور» در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات با دستگاه‌های خدمت‌رسان این شهرستان، اظهار کرد: تبلیغات انتخاباتی در سطح حوزه انتخابیه باید به شکل نظامند و قانونی انجام شود و هرگونه تبلیغاتی که به سیمای شهر آسیب برساند ممنوع و غیرقانونی است.
وی افزود: انتخابات نماد حاکمیت و مشروعیت نظام است و همه متولیان امر باید در برگزاری هرچه بهتر این رویداد بزرگ کمک و همراهی کنند.
ملک‌پور با تأکید بر ضرورت فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: تجهیز اماکن اخذ رأی از مهم‌ترین اموری است که می‌تواند در مشارکت حداکثری مردم نقش بسزایی داشته باشد.
فرماندار شهرستان شهرکرد، وحدت و همدلی را رمز پیروزی ملت ایران در برهه‌های حساس و مهم نظام دانست و تصریح کرد: بی‌شک همین وحدت و همدلی می‌تواند به شکل‌گیری حماسه دیگری در هفتم اسفندماه منجر شود.
ملک‌پور خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات قانونی و باشکوه در شهرکرد به‌عنوان مرکز استان از اهمیت و حساسیت بیشتری برخوردار است و باید همه عوامل اجرایی نسبت به این موضوع اهتمام و تلاش بیشتری داشته باشند.
وی با اشاره به زمان قانونی تبلیغات کاندیداهای مجلس، تصریح کرد: در قانون زمان تبلیغات کاندیداها به صراحت ذکر شده و باید همه داوطلبان نسبت به رعایت آن التزام عملی داشته باشند.
انتهای پیام

منبع

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *