یک داوطلب در چهارمحال و بختیاری برای انتخابات مجلس رد صلاحیت شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر ۱۴۰ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان تائید صلاحیت شده و یک نفر رد صلاحت شده است. 706553خدابخش مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۱۴۰ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان تائید صلاحیت شده اند، اظهار داشت: از ۱۴۶ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری، ۱۴۰ نفر تائید صلاحیت و یک نفر رد صلاحیت شده و پنج نفر نيز انصراف داده اند.
وی افزود: در حال حضر همه این ۱۴۰ نفر داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی توانسته اند صلاحیت های خود را از هیئت های اجرایی انتخابات کسب کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: پنج نامزد انصراف داده از داوطلبی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه فارسان و لردگان بوده اند.
وی افزود: داوطلب رد صلاحیت شده می تواند اعتراض خود را به شهرسان مربوطه اعلام کند تا پرونده وي دوباره مورد بررسی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه استان چهارمحال و بختیاری دارای چهار حوزه انتخابیه است، اظهار داشت: تعداد ثبت نام شدگان در حوزه های انتخابیه شهرکرد (سامان، فرخ شهر و بن) ۳۵ نفر، در بروجن ۲۹ نفر، در فارسان (کیار، اردل، کوهرنگ) ۴۲ نفر و در لردگان ۴۰ نفر بوده است.
چهارمحال و بختیاری دارای چهار حوزه انتخابیه شهرکرد (شهرکرد، فرخ شهر، سامان و بن)، لردگان، فارسان (فارسان، کیار، کوهرنگ و اردل) و بروجن است که از استان چهارمحال و بختیاری چهار نفر به عنوان نماینده مردم می توانند راهی مجلس شورای اسلامی شوند./
پایان پیام

منبع

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *