استاندار: ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری در آماده باش کامل قرار بگیرد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ستاد مدیریت بحران بحران استان و شهرستان ها باید در آماده باش کامل قرار بگیرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ قاسم سلیمانی دشتکی در شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با حضور فرمانداران، بخشداران و رابطان مدیریت بحران استان در شهرستان ها اظهار داشت: با توجه به نزدیکی بارش ها، باید در تمامی شهرستان ها و بخش های تابعه استان کشیک های ستاد مدیریت بحران حضور داشته باشند.
5CCCCوی تأکید کرد: چهارمحال و بختیاری به خاطر شرایط کوهستانی، جغرافیایی و اقلیمی، در شرایط خاصی قرار دارد و جزو استان های حادثه خیز به شمار می رود.
سلیمانی دشتکی افزود: قرارگیری چهارمحال و بختیاری در معرض حوادث طبیعی مانند زلزله، ریزش کوه، جاری شدن سیل و رانش، ضرورت و اهمیت حضور کشیک های ستاد مدیریت بحران در نقاط مختللف استان را افزایش می دهد.
وی به نزدیکی برگزاری آیین های مربوط به اربعین حسینی اشاره و تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران باید نسبت به برنامه ریزی برای حفظ امنیت مکان های تاریخیف سیاسی، مذهبی و اجتماعی اقدامات لازم را انجام دهند.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری بیان داشت: البته وضعیت استان از نظر امنیتی مطلوب است.
وی همچنین به نزدیکی زمان برگزاری انتخابات اشاره و اضافه کرد: تمامی مسوولان اجرایی مربوطه در این بخش، باید زمینه برگزاری انتخابات سالم با حضور گسترده و پرشور مردم را فراهم کنند.
سلیمانی دشتکی عنوان داشت: به منظور جلوگیری از بروز هرگونه شائبه، فرمانداران، بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی، حق ندارند همراه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و یا کاندیداهای احتمالی به جایی بروند.
وی اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید برای انجام تمامی عزل و نصب های مدیریتی در شهرستان ها با فرمانداران هماهنگ باشند.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نمایندگان کنونی مردم استان در مجلس شورای اسلامی، در قانون گذاری و تلاش برای پیگیری مسائل مهم، همراهی خوبی با مدیریت ارشد این استان داشته اند.
وی بیان کرد: هیچ کدام از مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری حق ندارند در محیط اداری نشست های خصوصی با کاندیداهای احتمالی داشته باشند.
سلیمانی دشتکی یادآور شد: تا قبل از برگزاری انتخابات در سال جاری، هیچ گونه تقسیمات سیاسی صورت نمی گیرد.
وی عنوان کرد: نهادینه کردن فرهنگ همدلی و تعامل برای رسیدن سریع تر به پیشرفت و توسعه همه جانبه چهارمحال و بختیاری، یکی از اقدامات مهم مسوولان و قشرهای مختلف مردم در زمان فعالیت دولت یازدهم به شمار می رود.
گفتنی است، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند سال جاری به صورت همزمان در کشور برگزار می شود./
پایان پیام

منبع

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *