رئیس اداره ارشاد نطنز خواستار شد الگوبرداری شهرداری‌های اصفهان از کارهای فرهنگی-هنری شهرداری نطنز

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: حرکت ارزشمند شهرداری نطنز در برگزاری موفق اولین جشنواره تئاتر استانی کوثر می‌تواند به الگوی فعالیت فرهنگی در سایر شهرستان‌ها تبدیل شود.

علی مشربی ام152روز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: در روزهای پایانی مردادماه سال جاری شاهد برگزاری موفق اولین جشنواره استانی تئاتر کوثر نطنز با حضور 20 گروه نمایشی در سطح شهر نطنز بودیم.

وی افزود: در این ایام شاهد شور و نشاط بسیار خوبی در سطح شهر بوده و مردم شریف نطنز استقبال با شکوهی از این نمایش‌ها به عمل آوردند که شایسته تقدیر بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز تصریح کرد: از جمله نکات مثبت این جشنواره پشتیبانی کامل شهرداری و شورای اسلامی شهر نطنز در امر برگزاری جشنواره بود که با دبیری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان توانست جشنواره را با موفقیت برگزار کند.

وی با اشاره به دستاوردهای این حرکت فرهنگی-هنری بیان کرد: با توجه به وجود پتانسیل‌های فراوان تئاتری در سطح شهرستان نطنز و وجود انجمن هنرهای نمایشی فعال و اجرای حداقل 30 نمایش در طول سال و همچنین حضور ارزشمند شخصیتی مانند فریدون پارسانژاد، این شهرستان می‌تواند خاستگاه تئاتر استان لقب بگیرد.

مشربی در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه رسالت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هدایت‌گری، بسترسازی زمینه‌های فرهنگی و هنری است و نمی‌تواند با توجه به محدودیت‌های موجود مجری چنین برنامه‌هایی باشد لذا حرکت شهرداری نطنز می‌تواند در برگزاری چنین جشنواره‌های فرهنگی و هنری به یک الگو در شهرستان‌های کوچک استان تبدیل شود.

انتهای پیام/63057/س20/د1000

منبع

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *