فرماندار آران و بیدگل: نامزدهای انتخابات شورا قانون را در تبلیغات رعایت کنند

آران و بیدگل – فرماندار آران و بیدگل گفت: نامزدهای انتخابات شوراها در تبلیغات انتخاباتی قانون را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل معینی نژاد پیش از ظهر دوشنبه، در جلسه آموزشی نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: نرخ مشارکت مردمی ایران اسلامی در تمام انتخابات نشان از ایمان و اعتقاد و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی انتخابات را مظهر اقتدار، عظمت و صلابت ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: همانطور که مردم انسجام و همبستگی خود را در انتخابات گذشته نشان داده اند این بار نیز با حضور باشکوه و پرشور خود برگ زرین دیگری بر افتخارات ثبت خواهند کرد.

فرماندار آران و بیدگل با تاکید بر تمکین در برابر قانون گفت: تمام نامزدهای انتخابات باید با رعایت مرّ قانون، نتایج حاصله از انتخابات را بپذیرند.

وی با تاکید بر پرهیز نامزدها از استفاده امکانات دولتی برای امور تبلیغاتی و انتخاباتی تصریح کرد: هرگونه استفاده و بهره گیری انتخاباتی از امکانات دولتی در راستای منافع هر فرد، گروه و جناحی ممنوع است.

شایان ذکر است در ادامه این نشست علی محمد یوسفیان، رئیس هیات بازرسی بر انتخابات شهرستان، سید محمد جوادی دادستان شهرستان و زین العابدین خدمتی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان به ارائه مطالبی در خصوص قوانین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا پرداختند.

در ادامه این نشست، آموزش های لازم در خصوص دستور العمل تبلیغات انتخابات توسط کمیته آموزش به نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان ارائه شد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *