سرپرست فرمانداری ‌خمینی‌شهر خبر داد ردصلاحیت ۶۱ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی در خمینی‌شهر

سرپرست فرمانداری ‌خمینی‌شهر گفت: از مجموع ۲۶۴ نفر داوطلب ثبت نام کننده در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان، ۶۱ نفر رد صلاحیت شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خمینی‌شهر، مجتبی راعی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع ۲۶۴ نفر داوطلب ثبت نام کننده در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان خمینی شهر، ۶۱ نفر در هیئت نظارت یا هیئت اجرایی انتخابات شهرستان رد صلاحیت شدند.

وی ادامه داد: ۲۰ نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرستان، از رقابت در پنجمین دوره انتخابات قبل از آغاز بررسی‌ها و اعلام نتایج اولیه انصراف خود را اعلام کردند.

سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر افزود: مهلت قانونی اعتراض از ۳ اردیبهشت لغایت ۶اردیبهشت بوده که نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان باید به هیئت نظارت استان اصفهان اعتراض خود را تحویل دهند.

وی ادامه داد: هیئت نظارت استان پس ازبررسی‌های لازم در مدت مقرر ۱۰ روزه نتایج را تا ۱۷اردیبهشت به فرمانداری ارائه کرده و ستاد انتخابات شهرستان نیز پس از آن اسامی نهایی داوطلبان را به صورت رسمی اعلام کند و نامزدها نیز در زمان تعیین شده طبق قانون تبلیغات خود را آغاز کنند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *