نماینده ولی فقیه در داران: انتخابات ۹۶ یک آزمون مهم برای ملت است

فریدن – امام جمعه داران گفت: انتخابات ۹۶ یک آزمون مهم برای ملت است.
حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان فریدن، با تاکید بر اهمیت اقتصاد مقاومتی برای شرایط کنونی کشور، اظهار کرد:  آنچه راه نجات این ملت است اقدام و عمل به برجام های متوالی نیست، بلکه تنها راه رستگاری ایران اسلامی حقیقتا اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی است.
نماینده ولی فقیه در داران  با بیان این که مردم باید نتیجه اجرای اقتصاد مقاومتی را ببینند و شیرینی آن را بچشند تصریح کرد: اخلاق متعالی و متعادل، زمانی در جامعه تحقق می یابد که دولت، نخبگان و گروه های سیاسی با سعه صدر و با تحمل نظرات منتقدان برنامه ریزی کنند تا این فرصت های عالی از دست نرود.
وی خطاب به مسئولان از آن ها خواست تا با  حفظ روحیه انقلابی به توانمندی های داخلی و جوانان  برای حل مشکلات  اعتماد کنند.
امام جمعه داران با تاکید بر ظرفیت ها و مزیت های نسبی منطقه فریدن و سرمایه مردمان نجیب و ولایت مدار آن  خاطر نشان کرد: امیدوارم  در سال  جدید به صورت ملموس، نتایج  پیاده سازی طرح های اقتصاد مقاومتی را در شهرستان مشاهده کنیم.
وی برحل مشکلات آب شرب، فعال شدن شهرک های صنعتی و ایجاد کارخانجات برای اشتغال تاکید کرد و گفت: برکت سال جدید در این شهرستان هنگامی است که  این مشکلات مرتفع شود.
حجت الاسلام سیاوشی  به قول استاندار مبنی بر کلنگ زنی تامین آب شرب فریدن از چشمه لنگان فریدونشهر در سال ۹۵، تصریح کرد و یاد آور شد: این پروژه باید در سال ۹۵ آغاز می شد اما به دلایلی محقق نشد ولی استاندار قول داده است تا قبل از انتخابات ۹۶ این وعده محقق شود.
حجت الاسلام سیاوشی وحدت را بار دیگر عامل اصلی برای توسعه شهرستان فریدن دانست و تاکید کرد: اگر مسئولان روحیه انقلابی، روحیه عدالت محور و وحدت با دیگران را نداشته باشند، نمی توانند در وظیفه خود موفق باشند و خداوند خیرات و برکات را از آنها دریغ می کند.
امام جمعه داران انتخابات ۹۶ را از آزمون های مهم پیش رو توصیف کرد و گفت: تمام کسانی که احساس وظیفه کرده و داوطلب شدند بدانند مسئولیتی که در آینده صاحب آن می شوند برای خدمت است.
حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی ادامه داد: مسئولیت ها برای خوشگذرانی نیست که با عهده دار شدن آن هر کاری دوست دارید انجام بدهید بلکه باید از همه چیز بگذرید و خود را برای خدمت به مردم آماده سازید.
وی ۲ عامل روحیه انقلابی وعدالت محوری را شاخصه های یک فرد اصلح در انتخابات دانست ریاست جمهوری خواند و افزود: مردم باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشند چرا که سرنوشت کشور برای ۴ سال به دست فرد مورد نظرشان می افتد و این زمان کمی نیست.
وی تاکید کرد: فردمنتخب باید تمام شاخصه های لازم را داشته باشد تا شاهد رشد و بالندگی هر چه بیشتر کشور در تمام زمینه ها باشیم.۰۲۱۴۸/۱۳۱/۱۰
به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *