اجتماع بزرگ عاشقان زهرا (س) در اصفهان برگزار می‌شود مراسم اجتماع بزرگ عاشقان با عنوان «بضعة‌الرسول» در محل مهدیه بزرگ اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، مراسم اجتماع بزرگ عاشقان با عنوان «بضعة‌الرسول» به همت مؤسسه دینی ـ تخصصی امام مبین و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان و با همکاری صدا و سیمای مرکز اصفهان، شورای هیئت‌های مذهبی بانوان شهرستان اصفهان و صدا و سیمای مرکز اصفهان، ساعت 15 روز چهارشنبه 13 اسفندماه در محل مهدیه بزرگ اصفهان برگزار می‌شود.13930114000256_PhotoAاین مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام کافی و حجت‌الاسلام صادق‌زاده همراه خواهد بود.

همچنین به مناسبت ایام فاطمیه، پنجمین کنگره تخصصی ـ ملی فاطمه‌شناسی فراخوان مقاله خود را با موضوعات و محورهای فاطمه(س) تربیت یافته مکتب پیامبر رحمت(ص)، پیامبر رحمت (ص) و جایگاه والای زن در اسلام، نقدی بر سبک زندگی غربی و فمینیسم و پیامبر رحمت(ص) الگوی جامع زندگی اسلامی منتشر کرد.

علاقه‌مندان برای ثبت مقالات و عناوین کتب و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این کنگره می‌توانند حداکثر تا تاریخ 15 فروردین ماه 1394 به سایت دبیرخانه کنگره فاطمه‌شناسی به آدرس www.BENTENABI.IR مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *